İŞ BAŞVURU FORMU

Başvurular web sitemizde bulunan başvuru formunu doldurmak ya da şahsen gelip İstasyonlarımızda Havaş görevlileri tarafından kendilerine verilecek başvuru formunu doldurmak suretiyle yapılmalıdır.

Şahsen yapılan başvurular esnasında adayların beraberlerinde bir adet fotoğraf ve nüfus cüzdanlarını getirmeleri gerekmektedir. Web sitemizden şirketimize başvuru yapmak için lütfen buraya tıklayınız​​​.​​​​​​​​​​​

TAV Havalimanları Holding A.Ş, tüm iştiraklerimiz ve bağlı ortaklıklarımız için (hepsi birlikte “TAV Grubu Şirketleri”) herhangi bir birimde çalışan istihdam edilmesi gerektiği takdirde, iş ilanları sadece TAV’ın kurumsal web sitesi www.tav.jobs üzerinden veya sözleşmeli olarak çalışmakta olduğumuz www.kariyer.net üzerinden yayınlanmaktadır.

Bu çerçevede www.tav.jobs veya www.kariyer.net haricinde TAV Grubu Şirketleri adına yayınlanmış veya yayınlanacak hiçbir iş ilanı ile alakamız olmadığını ve işe alım süreci ile ilgili bilgilendirme mesajlarının TAV tarafından gönderilmediğini bildiririr, bu türlü ilanlara itibar edilerek herhangi bir girişimde bulunulmamasını önemle rica ederiz.

TAV Grubu Şirketleri olarak yukarıda açıkladığımız platformlar dışında yayınlanmış ve yayınlanacak iş ilanları ve işe alım süreçleri ile ilgili bilgilendirme mesajları hakkında hiçbir surette sorumluluk kabul etmeyeceğimizi bildiririz.